Čtyřsada: výběr všech 4 her z aktuální nabídky

Neohodnoceno

Do této čtyřsady si můžete vybrat od každé naší hry jednu z aktuální eshopové nabídky. Pruženku, Kuličníka, Cézarky a Žralovce a dostanete k nim praktický pořadač. Napište nám vaši volbu do poznámky k objednávce. Objednávku bez poznámky s výběrem barev jednotlivých her si dovolíme namíchat vám je sami (genderově vyváženě, aby to bylo pro kluky i holky). Čtyřsady jsou určeny pro koncové zákazníky a již v sobě mají slevu, proto je nenabízíme obchodům za velkoobchodní ceny.  

990 Kč
Skladem (8 ks)

Celá čtyřsada 

Pruženka 

V krabičce je skákací guma, podrobný návod na skákání od jedniček u kotníků až k desítkám nad hlavou a mnoho rozšíření jako jahody, přeskok, žabka, coca-coly nebo pekařky. Navíc v našem online magazínu www.magazin.4kavky.cz najdete desítky článků nejen o těchto hrách, ale i o mnoha jiných. Berte ho jako rozšíření našich her a hrajte si, dokud vystačíte s dechem.

Kuličník

Kuličník vám ukáže nejen klasické cvrnkání, ale i další hry s kuličkami. Balení obsahuje pytlík, návod a ručně barvené hliněnky od jediného českého výrobce (mají atest pro dětské hračky), kuličky jsou ve dvou barvách, abyste hned mohli začít hrát. 10 si necháte a 10 dáte soupeři. V návodu je 9 různých her. Některé s důlkem, jiné se dají hrát i bez něj. Navíc v našem online magazínu www.magazin.4kavky.cz najdete desítky článků nejen o těchto hrách, ale i o mnoha jiných. Berte ho jako rozšíření našich her a hrajte si, dokud vystačíte s dechem.

Cézarky

Naše kostky Cézarky jsou dřevěné, vyrobené ze zdravotně nezávadných materiálů v jedné z posledních továren v Evropě, které se ještě výrobě dřevěných hraček věnují. V balení je 6 kostek ve dvou barvách. K tomu lněný pytlíček z české chráněné dílny a podrobný návod na 13 kostkových her. Navíc v našem online magazínu www.magazin.4kavky.cz najdete desítky článků nejen o těchto hrách, ale i o mnoha jiných. Berte ho jako rozšíření našich her a hrajte si, dokud vystačíte s dechem.

Žralovci

Žralovci jsou karty, které jsme ve spolupráci s naším ilustrátorem Lukášem Fibrichem vyvinuli tak, aby s nimi šlo hrát mnoho klasických českých her. Ne jen jediná. Každá krabička obsahuje 36 karet a jednu náhradní. Dá se s nimi hrát větší bere (vojna), sexteta (obdoba kvartet, ale se šesti kartami), vole padni!, švindl, černý Petr nebo blázinec. A k tomu ještě zábavné hry pro zručné prstíky – záchod nebo stavění domků. Navíc v našem online magazínu www.magazin.4kavky.cz najdete desítky článků nejen o těchto hrách, ale i o mnoha jiných. Berte ho jako rozšíření našich her a hrajte si, dokud vystačíte s dechem. Karty jsou vyrobeny z kvalitního karetního kartonu, díky karetnímu laku mají dobrý skluz, neprosvítají ani proti světlu a dlouho vydrží. Krabičky jsou z české továrny a ručně potahované.

Všechny naše hry ilustroval Lukáš Fibrich. 

Pozor: Testováno na dětech i dospělých. Nebezpečně návykové!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: