Čtyřsada: Lesní plody

Neohodnoceno

V této chutné lesní sadě najdete všechny 4 naše hry a k nim ještě pořadač. V něm Pruženku, Kuličníka, Cézarky i Žralovce sladěné do barev lesního ovoce: borůvek a jahod. Vánoční speciální sady a červeno-zelené limitky  jednotlivých her jsou určeny jen na prodej v našem eshopu, a proto je nenabízíme obchodům za velkoobchodní ceny. 

Všechny krabičky i pořadače vyrábíme v české továrně, lepí se ručně. Ručně barvené hliněnky v Kuličníkovi vyrábí jediný český výrobce. Pytlíčky na Kuličníka a Cézarky jsou z české chráněné dílny. Karty jsou od výrobce karet s více než stoletou historií. Jsou ze speciálního karetního kartonu a s karetním lakem, aby měly správný skluz, dlouho vydržely a neprosvítaly. Žádná Čína, všechno od zlatých českých ručiček. 

Umělohmotný žralok není součástí balení, barvy kuliček, kostek či gum se mohou od fotografie drobně lišit. 

960 Kč
Skladem (5 ks)

Celá tato sada je laděná do barev lesních plodů: jahod a borůvek. 

Pruženka 

V krabičce je skákací guma, podrobný návod na skákání od jedniček u kotníků až k desítkám nad hlavou a mnoho rozšíření jako jahody, přeskok, žabka, coca-coly nebo pekařky. Pravidla, jak skákat gumu, jsou totiž samozřejmě základ. Navíc na blogu Maminator.cz najdete několikadílný seriál o skákání gumy. Berte ho jako rozšíření Pruženky a skákejte, dokud vystačíte s dechem.

Kuličník

Kuličník vám ukáže nejen klasické cvrnkání, ale i další hry s kuličkami. Balení obsahuje pytlík, návod a ručně barvené hliněnky od jediného českého výrobce (mají atest pro dětské hračky), kuličky jsou ve dvou barvách, abyste hned mohli začít hrát. 10 si necháte a 10 dáte soupeři. V návodu je 9 různých her. Některé s důlkem, jiné se dají hrát i bez něj. Kuličník má na blogu Maminator.cz celý seriál o "kuličkových" hrách, které ho baví. Dočtete se o tom, jak se dají cvrnkat kuličky na více důlků anebo jak se hrají kuličky v různých koutech světa. 

Cézarky

Naše kostky Cézarky jsou dřevěné, vyrobené ze zdravotně nezávadných materiálů v jedné z posledních továren v Evropě, které se ještě výrobě dřevěných hraček věnují. V balení je 6 kostek ve dvou barvách. K tomu lněný pytlíček z české chráněné dílny a podrobný návod na 13 kostkových her. I Cézarky mají na blogu www.Maminator.cz bezplatné rozšíření návodu v podobě několika článků s dalšími tipy na kostkové hry. 

Žralovci

Žralovci jsou karty, které jsme ve spolupráci s naším ilustrátorem Lukášem Fibrichem vyvinuli tak, aby s nimi šlo hrát mnoho klasických českých her. Ne jen jediná. Každá krabička obsahuje 36 karet a jednu náhradní. Dá se s nimi hrát větší bere (vojna), sexteta (obdoba kvartet, ale se šesti kartami), vole padni!, švindl, černý Petr nebo blázinec. A k tomu ještě zábavné hry pro zručné prstíky – záchod nebo stavění domků. I k této hře máme na blogu Maminato.cz bezplatné rozšíření a tipy na další hry jako autobus nebo prší. Karty jsou vyrobeny z kvalitního karetního kartonu, díky karetnímu laku mají dobrý skluz, neprosvítají ani proti světlu a dlouho vydrží. Krabičky jsou z české továrny a ručně potahované.

Všechny naše hry ilustroval Lukáš Fibrich. 

 

Pozor: Testováno na dětech i dospělých. Nebezpečně návykové!

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: