Čtyřsada: Lesní plody

Neohodnoceno

V této chutné lesní sadě najdete všechny 4 naše hry a k nim ještě pořadač. V něm Pruženku, Kuličníka, Cézarky i Žralovce sladěné do barev lesního ovoce: borůvek a jahod. Vánoční speciální sady a červeno-zelené limitky  jednotlivých her jsou určeny jen na prodej v našem eshopu, a proto je nenabízíme obchodům za velkoobchodní ceny. 

Všechny krabičky i pořadače vyrábíme v české továrně, lepí se ručně. Ručně barvené hliněnky v Kuličníkovi vyrábí jediný český výrobce. Pytlíčky na Kuličníka a Cézarky jsou z české chráněné dílny. Karty jsou od výrobce karet s více než stoletou historií. Jsou ze speciálního karetního kartonu a s karetním lakem, aby měly správný skluz, dlouho vydržely a neprosvítaly. Žádná Čína, všechno od zlatých českých ručiček. 

Umělohmotný žralok není součástí balení, barvy kuliček, kostek či gum se mohou od fotografie drobně lišit. 

990 Kč
Skladem 1 ks

Celá tato sada je laděná do barev lesních plodů: jahod a borůvek. 

Pruženka 

V krabičce je skákací guma, podrobný návod na skákání od jedniček u kotníků až k desítkám nad hlavou a mnoho rozšíření jako jahody, přeskok, žabka, coca-coly nebo pekařky. Pravidla, jak skákat gumu, jsou totiž samozřejmě základ. Navíc na blogu Maminator.cz najdete několikadílný seriál o skákání gumy. Berte ho jako rozšíření Pruženky a skákejte, dokud vystačíte s dechem.

Kuličník

Kuličník vám ukáže nejen klasické cvrnkání, ale i další hry s kuličkami. Balení obsahuje pytlík, návod a ručně barvené hliněnky od jediného českého výrobce (mají atest pro dětské hračky), kuličky jsou ve dvou barvách, abyste hned mohli začít hrát. 10 si necháte a 10 dáte soupeři. V návodu je 9 různých her. Některé s důlkem, jiné se dají hrát i bez něj. Kuličník má na blogu Maminator.cz celý seriál o "kuličkových" hrách, které ho baví. Dočtete se o tom, jak se dají cvrnkat kuličky na více důlků anebo jak se hrají kuličky v různých koutech světa. 

Cézarky

Naše kostky Cézarky jsou dřevěné, vyrobené ze zdravotně nezávadných materiálů v jedné z posledních továren v Evropě, které se ještě výrobě dřevěných hraček věnují. V balení je 6 kostek ve dvou barvách. K tomu lněný pytlíček z české chráněné dílny a podrobný návod na 13 kostkových her. I Cézarky mají na blogu www.Maminator.cz bezplatné rozšíření návodu v podobě několika článků s dalšími tipy na kostkové hry. 

Žralovci

Žralovci jsou karty, které jsme ve spolupráci s naším ilustrátorem Lukášem Fibrichem vyvinuli tak, aby s nimi šlo hrát mnoho klasických českých her. Ne jen jediná. Každá krabička obsahuje 36 karet a jednu náhradní. Dá se s nimi hrát větší bere (vojna), sexteta (obdoba kvartet, ale se šesti kartami), vole padni!, švindl, černý Petr nebo blázinec. A k tomu ještě zábavné hry pro zručné prstíky – záchod nebo stavění domků. I k této hře máme na blogu Maminato.cz bezplatné rozšíření a tipy na další hry jako autobus nebo prší. Karty jsou vyrobeny z kvalitního karetního kartonu, díky karetnímu laku mají dobrý skluz, neprosvítají ani proti světlu a dlouho vydrží. Krabičky jsou z české továrny a ručně potahované.

Všechny naše hry ilustroval Lukáš Fibrich. 

 

Pozor: Testováno na dětech i dospělých. Nebezpečně návykové!

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: