Žralovci a držáček na karty

Neohodnoceno

Super sada našich karet a praktického držáčku na karty (od francouzské firmy Djeco), díky kterému mohou být i ti nejmenší už zkušenými karbaníky.

K nim naše nejnovější hra. Žralovci jsou žraločí lovci, krabička obsahuje 36 karet, se kterými jde hrát 8 různých klasických karetních her. Gumový žralok z fotografií je jen dekorace, není součást balení. 

  1. Žraločí bitva
  2. Blázinec
  3. Černý Petr
  4. Záchod
  5. Domeček z karet
  6. Švindl
  7. Vole padni!
  8. Sexteto
410 Kč
Skladem 18 ks

Spolu s naším dvorním ilustrátorem Lukášem Fibrichem jsme vymysleli, jak upravit karty tak, aby s nimi lidé nehráli jen jednu jedinou hru, ale mohli jich hrát mnohem víc. Každá karta je označena ve všech čtyřech rozích tak, aby se s kartami dalo hrát sexteto (obdoba kvarteta ale se šesti kartami), vole padni, švindl, černý Petr, vojna, blázinec, záchod a stavění domečků. Naši žraloci jsou genderově vyvážení, půlka jsou samečci a půlka samičky. Pro pestřejší hru má každý žralovec vlastní jméno. V balení jako obvykle najdete vymazlený návod s mnoha obrázky a jasně popsanými pravidly pro tu kterou hru.  Také se v něm dočtete o původu hracích karet. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: