Heckmeck - rozšíření

380 Kč –47 % 200 Kč
Máme opravdu skladem

HECKMECK - ROZŠÍŘENÍ (+ CZ návod od 4 Kavek)

  • jednoduchá kostková hra pro 2-7 hráčů
  • od 8 let
  • 20-30 minut
  • jazykové nezávislá hra
  • rozšíření Heckmeck Extrawurm je samostatně nehratelné bez základní hry Heckmeck am Bratwurmeck

Heckmeck patří mezi naše nejoblíbenější deskoherní rychlovky. Bohužel se ale už pár let v ČR téměř nedá koupit, a tak jsme ho dovezli z Německa a přeložili si k němu návod. Jde o tzv. jazykově nezávislou hru, což znamená, že kromě návodu na komponentech není nic napsané, a tak při samotné hře nepotřebujete nutně lokalizovanou verzi (do češtiny kompletně nějakým vydavatelem upravenou). 

Detailní informace

Detailní popis produktu

HECKMECK - ROZŠÍŘENÍ (+ CZ návod od 4 Kavek)

Libo červíka na grilu?

K základní hře Heckmeck am Bratwurmeck, kterou si u nás taky můžete koupit, nabízíme i rozšíření Heckmeck Extrawurm (samostatně nehratelné), kde jsou kameny navíc, samostatné žetony s červíky navíc plus dřevěná zvířátka, která přinášejí do hry variabilitu a více napětí. 

Stanete se ptáčky, co sezobávají červíky. Kdo jich zdlábne víc, vyhrává. Ve hře je řada kamenů jako z domina a speciální kostky. Místo šestek jsou tam červíci. Házíte tak, abyste docílili některého z čísel uvedených na hracích kamenech, smíte přestřelit, ale nesmíte podstřelit. Cílem je získat co nejvíc hracích kamenů s co nejvyšším počtem červíků, kdo jich na konci po rozebrání všech kamenů má nejvíc, vyhrává. V rozšíření jsou dva hrací kameny navíc plus spousta dřevěných komponentů, které zajímavě strategické možnosti ve hře. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení