Splašená sklizeň a Boj o poklady - máme dvě novinky od Oink Games. Jako vždy s českým návodem i videonávodem.

Heckmeck - základ

CZ návod
380 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Heckmeck am Bratwurmeck - základ + CZ návod od 4 Kavek

  • jednoduchá kostková hra pro 2-7 hráčů
  • od 8 let
  • 20-30 minut
  • jazykové nezávislá hra

Heckmeck patří mezi naše nejoblíbenější rychlovky. Bohužel se ale už pár let v ČR téměř nedá koupit, a tak jsme ji dovezli z Německa a přeložili si k ní návod. Jde o tzv. jazykově nezávislou hru, což znamená, že kromě návodu na komponentech není nic napsané, a tak při samotné hře nepotřebujete nutně lokalizovanou (do češtiny kompletně nějakým vydavatelem upravenou) verzi. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

HECKMECK - základ (+ CZ návod od 4 Kavek)

Libo červíka na grilu?

Stanete se ptáčky, co sezobávají červíky. Kdo jich zdlábne víc, vyhrává. Ve hře je řada kamenů jako z domina a speciální kostky. Místo šestek jsou tam červíci. Házíte tak, abyste docílili některého z čísel uvedených na hracích kamenech, smíte přestřelit, ale nesmíte podstřelit. Cílem je získat co nejvíc hracích kamenů s co nejvyšším počtem červíků, kdo jich na konci po rozebrání všech kamenů má nejvíc, vyhrává. To, jak je hra úspěšná, dokazuje fakt, že je na světě už od roku 2005. Autorem je Reiner Knizia, možná znáte i jeho maličkatou milou hru Lama. Zatímco jiné hry mizí po roce dvou prodeje, Červíci na grilu jsou tu už 17 let. 

1500x1500px_hra_rozmery_hecmeck_slepice

 

K základní hře Heckmeck am Bratwurmeck, kterou držíte v ruce, se dá u nás dokoupit rozšíření Heckmeck Extrawurm (samostatně nehratelné), kde jsou kameny navíc, samostatné žetony s červíky navíc plus dřevěná zvířátka, která přinášejí do hry variabilitu a více napětí.  

1500x1500px_hra_rozmery_hecmeck

RECENZE, VIDEA A TAK