Inujitka

Neohodnoceno

V dárkové krabici najdete knížku z voděodolného papíru a v ní návod na 22 provázkových obrázků. K tomu lněný pytlíček s šesti provázky šesti různých délek (na každý obrázek budete potřebovat trochu jinak dlouhý). Vším vás provede kamarádka Pruženky a Kuličníka jménem Inujitka. Víme, že asi budete s dětmi či sami přebírat leckde, a tak je kniha nejen z nepromokavého papíru, ale i v kroužkové vazbě, aby se nezavírala. každý obrázek je pěkně na jedno či dvojstraně, protože když máte prsty zamotané do provázku, nemůžete u toho otáčet stránky. Všechna přebírání najdete na návodných videích v našem magazínu (www.magazin.4kavky.cz).

490 Kč
Skladem (13 ks)

Inujitka: česká Jitka s inuitskými předky

V dárkové krabici najdete knížku z voděodolného papíru a v ní návod na 22 provázkových obrázků s šesti provázky o třech různých délkách. Vším vás provede holčička jménem Inujitka. Inujitka je česká Jitka s inuitskými předky, přebírat provázek ji naučila její babička Eskymačka. Inujitka je taky kamarádka Pruženky a Kuličníka a znáte ji ze všech našich ostatních her. Vyčarovat z provázku obrázek není ze začátku jen tak, proto je potřeba mít hodně dobrý a podrobný návod. Návody jsou srdcem všech her, které vyrábíme. U přebírání nám dal pořádně zabrat. Malá harmonička z tvrdého papíru by zdaleka nestačila. Proto jsme poprvé vytvořili knížku. Víme, že asi budete s dětmi či sami přebírat leckde, a tak je kniha z nepromokavého papíru a v kroužkové vazbě, aby se nezavírala. každý obrázek je pěkně na jedno či dvojstraně, protože když máte prsty zamotané do provázku, nemůžete u toho otáčet stránky. 

 

INUJITKA: 22 her

Balení obsahuje: 6 provázků ve třech barvách (svítivě žlutá, svítivě oranžová a svítivě zelená) a různých délkách a podrobný český návod na 22 provázkových obrázků

 1. kytka
 2. hrnek na kávu
 3. Eiffelovka
 4. polévková mísa
 5. anděl
 6. hvězda
 7. pavouk
 8. parašutista
 9. motýl
 10. 1-8 diamantů
 11. hipsterská liška
 12. kalhoty
 13. Petřín
 14. houpací síť
 15. kouzlo  

Materiál: provázky z české galanterie, 100% polyester, lněný pytlíček z české chráněné dílny (prát naruby a na 30C)

Další tipy retrohry všeho druhu i s videonávody najdete v online magazínu www.magazin.4kavky.cz.

 

Kategorie: Hry

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: