Žralovci

380 Kč
Dále už vyrábět nebudeme
Položka byla vyprodána…

Žralovci jsou žraločí lovci, krabička obsahuje 36 karet, se kterými jde hrát 7 různých klasických karetních her. Žraločí bitva, blázinec, černý Petr, švindl, vole padni, autobus a sexteto. Obdoba kvarteta, ale se šesti kartami. Tyto karty jsou naše originální hra a jsou vhodné i pro úplné prcky od 4 let. Baví ale i dospěláky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ŽRALOVCI

Žralovci jsou žraločí lovci. Tyto karty jsou naše originální hra a jsou vhodné i pro úplné prcky od 4 let. Baví ale i dospěláky. Krabička obsahuje 36 karet, se kterými jde hrát 7 různých klasických karetních her. 

  1. žraločí bitva (pro 2 hráče)
  2. blázinec (pro 2 hráče)
  3. černý Petr (pro 3 a více hráčů)
  4. švindl (pro 2 – 6 hráčů)
  5. vole padni (pro 3 – 6 hráčů)
  6. autobus (pro 2 –4 hráče)
  7. sexteto (obdoba kvarteta, ale se šesti kartami pro 3 a více hráčů)

Spolu s ilustrátorem Lukášem Fibrichem jsme vymysleli, jak upravit 36 žraločích karet tak, aby s nimi lidé nehráli jen jednu jedinou hru, ale mohli jich hrát mnohem víc. Každá karta je označena ve všech čtyřech rozích tak, aby se s kartami dalo hrát sexteto (obdoba kvarteta ale se šesti kartami), vole padni, švindl, černý Petr, vojna, blázinec či autobus. Naši žraloci jsou genderově vyvážení, půlka jsou samečci a půlka samičky. Pro pestřejší hru má každý žralovec vlastní jméno. V balení jako obvykle najdete vymazlený návod s mnoha obrázky a jasně popsanými pravidly pro tu kterou hru. Také se v něm dočtete o původu hracích karet. 

Karty jsou vyrobeny z kvalitního karetního kartonu, díky karetnímu laku mají dobrý skluz, neprosvítají ani proti světlu a dlouho vydrží. Krabičky jsou z české továrny a ručně potahované. Žralovce ilustroval známý kreslíř Lukáš Fibrich. 

Karbanu zdar! 

Pozor: Testováno na dětech a dospělých. Nebezpečně návykové!

Videonávod na vše, co se dá s tím jediným balíčkem karet hrát, je tu: