Vánoční sada 36 retroher

Neohodnoceno
Novinka Tip
4 Kavky Vánoce

Všechny 4 naše hry ve velké šuplíkové krabici. Dvojitá Pruženka, dvojitý Kuličník, Cézarky a Žralovci. K tomu samozřejmě podrobné české návody na celkem 36 her.  

1 100 Kč
Skladem (2 ks)


Pruženka: 2 skákací gumy (malina a kiwi) a podrobný český návod na 7 her (školka s gumou od jedniček u kotníků po desítky nad hlavou a 6 rozšíření: přeskok, žabka, roční období, pekařky, coca-coly a jahody). Materiál: polyester 64 %, latex. nitě 36 %, pruženky z české galanterie, tažnost: 100 - 110 %, každá guma má 5 m, takže je dostatečně dlouhá i pro skákání dospělých.

 

Kuličník: 40 hliněných kuliček (2 pytlíky po dvaceti ve dvou barevných kombinacích - punk is not dead a lesní plody) a podrobný český návod na 9 her (základní hra plus 8 dalších her s důlkem i bez: kulinda, flaška, na kuličkového krále, kuličkiáda, skleněnky, šprtec, cvrnkes a indiánská hra). Materiál: 40 hliněnek české výroby ručně barvených vodou ředitelnými barvami (vodě odolné) s atestem pro dětské hračky, lněné pytlíky z české chráněné dílny (prát naruby a na 30C).

 

Cézarky: 6 dřevěných kostek v pytlíku (zlatus silverus) a podrobný český návod na 13 kostkových her (21 aneb oko bere, ovládni srdce, nebe peklo, do stovky, houpačka, kukačka, trdlo a Xantypa, mraky pětek, skok smrti, Atlanta, Maroko, Belzebub a zakázaná čísla. Materiál: 6 dřevěných kostek ve dvou barvách, ze zdravotně nezávadných materiálů, z české továrny, jedné z posledních v celé Evropě, která se věnuje výrobě dřevěných hraček, lněný pytlíček z české chráněné dílny (prát naruby a na 30C).

 

Žralovci: naše autorské hrací karty a podrobný český návod, s jediným balíčkem lze hrát 7 klasických starých her (bitva, blázinec, černý Petr, autobus, švindl, vole padni! a sexteta). Materiál: 37 karet z originálního karetního kartonu opatřeného speciálním lakem, aby déle vydržely, neprosvítaly a měly správný skluz, český výrobce s více než stoletou tradicí.

Kategorie: Hry

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: