Žralovci

Nejnovější hra od 4 Kavek. Žralovci jsou žraločí lovci, krabička obsahuje 36 karet, se kterými jde hrát 8 různých klasických karetních her: žraločí bitva, blázince, černý Petr, záchod, domeček z karet, švindl, vole padni a sexteto. Obdoba kvarteta, ale se šesti kartami. Tyto karty jsou naše originální hra a jsou vhodné i pro úplné prcky od 4 let. Gumový žralok z fotografií je jen dekorace, není součást balení. 

340 Kč
Vyprodáno

Spolu s naším dvorním ilustrátorem jsme vymysleli, jak upravit 36 žraločích karet tak, aby s nimi lidé nehráli jen jednu jedinou hru, ale mohli jich hrát mnohem víc. Každá karta je označena ve všech čtyřech rozích tak, aby se s kartami dalo hrát sexteto (obdoba kvarteta ale se šesti kartami), vole padni, švindl, černý Petr, vojna, blázinec. Pro hravé ruce je tu pak záchod a stavění domečků. Domečky musíte stavět na ubrusu, jinak karty kloužou. Naši žraloci jsou genderově vyvážení, půlka jsou samečci a půlka samičky. Pro pestřejší hru má každý žralovec vlastní jméno. V balení jako obvykle najdete vymazlený návod s mnoha obrázky a jasně popsanými pravidly pro tu kterou hru.  Také se v něm dočtete o původu hracích karet. 

Karty jsou vyrobeny z kvalitního karetního kartonu, díky karetnímu laku mají dobrý skluz, neprosvítají ani proti světlu a dlouho vydrží. Krabičky jsou z české továrny a ručně potahované. Žralovce ilustroval známý kreslíř Lukáš Fibrich. Další tipy na karetní hry s našimi žraločími kartami najdete v online magazínu www.magazin.4kavky.cz.

Karbanu zdar! 

Pozn. Gumový žralok z fotografií je jen dekorace, není součást balení. 

Pozor: Testováno na dětech a dospělých. Nebezpečně návykové!

Jméno značky: Alice Kavková, IČ: 74775961
Kategorie: Žralovci
Položka byla vyprodána…