Jak a v čem vozíme hry?

Teď před prázdninami, dovolenými a výletováním se často ptáte, jak a v čem se dají vozit hry na cestách. Máme pár ozkoušených tipů, ale pro každou příležitost se hodí něco trochu jiného. Na dovču autem vozíváme velkou bednu z Ikea, na malý výlet vlakem třebas jen 2-3 hry v batohu. 

Když je v autě místo

Když jedeme na velkou dovolenou a máme v autě místo (na hry se vždycky najde), bereme s sebou průhlednou krabici z Ikea. Je o dní vidět, co v ní je, je velká, pevná, hry se nezničí, nevysypou. Krabice Samla 45l (56x39x28 cm). Máme v ní i dráky na karty, misky na házení kostek, knihy s herními tipy i nějakou tu venkovní hru. 

unnamed (91)

 
IDEAL BOX XL - halda her v krabičce
Když jedeme někam na návštěvu, na výlet, setkání s přáteli v kavárně nebo na menší dovolenou, bráváme hry v nějaké krabici, kufříků, bedýnce. Vyzkoušeli jsme kde co. Třeba box na nářadí Ideal box XL, kterej jde i štosovat na sebe a propojovat. Do jednoho se vejde cca 10 her a máme tři spojené, čili 30 her. Uvnitř jsou tři části a nastavitelné přepážky. Vejdou se tam klasický karty, kostky i jiný komponenty. Návody si dáváme do průhledný obálky, kterou jsme si nalepili na vnitřní stranu víka krabice. 
 
unnamed (58)unnamed (60)
 
unnamed (62)IMG-7078
 
Termotaška na tábor
Letos si děti samy vybraly hry na svůj třínedělní turistický tábor pod stan. Protože v Ideal boxech je ve hrách dost bordel a občas nějakou vyndáme a zapomeneme důležité komponenty a tak, balíme raději hry v origoš krabičkách. U fillerů (výplňových her) to jde, krabičky jsou malé. Dětem jsme vše zabalili do hranaté menší termotašky, hry možná tolik nenavlhnou a taška je kraktická. uvidíme, jaká bude odezva. Je to neotestovaná novinka. 
 
IMG-7096
IMG-7091
 
Taštička na vyprávěcí kostky
Mezi hrami pro děti vidíte plyšovou mnohostěnnou kostku, to je taštička na vyprávěcí kostky (my ji tak používáme), kterou jsme čerstvě pořídili. Je na zip a vejdou se do ní všechny naše kostiky. A že jich máme. Dva druhy z Flying tiger, jedny doktorský malý bílý klasický z Blackfire, jedny nádherný dřevěný pohádkový z Anglie. A to máme ještě s Harry Potterem, ale o ty se děti bojí a ven je neberou. Kostka na zip byla divná, jako by balńek či co, takže jsme ji vyřízli vnitřnosti, odstřihli podšívku a poslouží parádně. Jinak nám děti brávaly taštičku na zip ze hry Bananagrams, do tý se taky kostek vejde hapafuk. 
 
IMG-7084
IMG-7083
 
Miska na kostky
Ve výbavě na cesty nikdy nesmí chybět miska na házení kostek. Aby kostky nelítaly všude kolem a nedělaly rambajz na stole. Nejraději máme ty kožený, který jdou rozložit úplně do placata, protože mají v rozích cvočky zapínací. 
 
unnamed (59)
 
Herní brašna
Ouplnej obrgigant pak je deskoherní brašna. Máme čerstvě uloveno, využijeme, když rozvážíme naše hry do distribuce nebo jedem někam přednášet a vezem hodně her na ukázku či jako dárek. Ale myslím, že i na dvoču se to šikne. Ta Samla ikea krabice do tašky asi přesně pasuje. Jinak taška se dá koupit i s pevnou eurobednou uvnitř, tu ale my nemáme. Takže Ikea Samla to jistí a nebo jsme zjistili, že v Obi mají přesně padnoucí umělohmotnou skládací krabici. To nám přijde the best. Bez výplně nám taška přijde nepraktická, že hry neochrání, váely by se po sobě, mohly by se v autě poničit. My mysleli, že taška drží tvar i bez výplně... A ještě máme na cestě malej roztomilej kufřík od francouzský značky Djeco
 
Untitled design-4
 
To je za nás asi všechno, v čem vozíte hry vy? Napiště nám na alice@4kavky.cz nebo třeba na Facebook 4 Kavky
 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení