Držák na karty (modrý)

126 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Praktický držák na karty, který se jako puzzle složí ze dvou dílů (cena je za oba díly). Vejde se do něj hromada karet a hráč neztratí přehled. Tento držák jsme nechali vyrobit na 3D tisku v Myším doupěti speciálně pro hru Cirkus (Scout), ve které je karet hodně a našemu synovi se blbě držely. Ale můžete ho využít na jakékoli karetky pro nejmenší, kteří ještě neudrží karty v ruce, nebo třeba pro seniory, kteří už zas neudrží karty. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Praktický držák na karty (v černé barvě), který se jako puzzle složí ze dvou dílů (cena je za oba díly). Vejde se do něj hromada karet a hráč neztratí přehled. Tento držák jsme nechali vyrobit na 3D tisku v Myším doupěti speciálně pro hru Cirkus (Scout), ve které je karet hodně a našemu synovi se blbě držely. Ale můžete ho využít na jakékoli karetky pro nejmenší, kteří ještě neudrží karty v ruce, nebo třeba pro seniory, kteří už zas neudrží karty. 

Z čeho držák je?

Tisknou se na českých strojích od Průši, navíc vše z českých atestovaných materiálů z kukuřičného, bramborového či třtinového škrobu. Ve velkých průmyslových kompostárnách se tyto materiály během několika týdnů přemění na kvalitní biomasu a humus. A rozloží se i na domácím hnojišti na vaší zahrádce, jen by to zabralo o dost víc času. No není to úžasné?