Insert do Hele, velryba!

Novinka Tip Předobjednávka
139 Kč
Brzy doplníme zásoby

Insert do hry Hele, velryba! je na míru vytvořená a na 3D tiskárně vytištěná vložka, sloužící k uspořádání jednotlivých herních komponent. Díky insertu vám půjde úklid a příprava hry rychleji a v krabičce budete mít vždycky pořádek, aniž byste se trápili tím, jak takové množství komponent poskládat. S naším insertem to bude hračka. Navíc je barevně sladěný se samotnou hrou. Při hře můžete insert vyndat z krabičky a brát si z něj jen to, co potřebujete. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co je insert?

Organizér nebo vložka do krabice s deskovou hrou. Deskovkářský insert může být papírový, plastový, pěnový, z překližky nebo třeba vytištěný na 3D tiskárně, jaký najdete u nás. 

K čemu je dobrý?

Když máte v deskovce dobrý insert už z výroby, další nepotřebujete. Pokud je ale v krabičce vše naházené bez ladu a skladu, bývá o něco složitější všechno správně uspořádat. Taky příprava hry a vysypání všech komponent na stůl vás může zbytečně obírat o čas. S insertem jde všechno snáz, vyndáte ho při hraní na stůl a berete si z něj jen to, co nezbytně potřebujete. Deskovkářský insert tedy šetří čas, udržuje pořádek a navrch díky němu hra v krabičce vypadá hezky. 

Kdo ho vyrábí? 

Krásné, barevně sladěné inserty pro nás tiskne Myší doupě. To je obchůdek pro rozmazlování deskovek, kde si můžete pořídit spoustu 3D vychytávek ke hrám (mističky, věže na házení kostek, krabičky, inserty do her, držáky karet apod.). Tisknou na českých strojích od Průši, navíc vše z českých atestovaných materiálů z kukuřičného, bramborového či třtinového škrobu. Ve velkých průmyslových kompostárnách se během několika týdnů přemění na kvalitní biomasu a humus. A rozloží se i na domácím hnojišti na vaší zahrádce, jen by to zabralo o dost víc času. 

 

VIDEA, RECENZE A TAK: