Insert do Ponorky

139 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Insert do Ponorky je vytvořený na míru a vytištěný na 3D tiskárně. Díky této vložce si v krabičce snadno uspořádáte jednotlivé herní komponenty a úklid a příprava hry vám půjde mnohem rychleji. V krabičce navíc budete mít vždycky pořádek, aniž byste se trápili tím, jak množství komponent vůbec poskládat. S naším insertem to bude hračka. Insert do Ponorky je barevně sladěný se samotnou hrou. Při hře ho můžete vyndat z krabičky a brát si z něj jen to, co potřebujete. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co je to insert?

Organizér nebo vložka do krabice s hrou. Deskovkářský insert může být papírový, plastový, pěnový, z překližky nebo třeba vytištěný na 3D tiskárně, jaký nabízíme my. 

K čemu je dobrý?

Když máte v deskovce dobrý insert už z výroby, další nepotřebujete. Pokud je ale v krabičce všechno jen tak, bez ladu a skladu, bývá složitější všechno správně uspořádat. Taky příprava hry a vysypání všech komponent na stůl vás může zbytečně obírat o čas. S insertem jde všechno snáz, vyndáte ho při hraní na stůl a berete si z něj jen to, co nezbytně potřebujete. Deskovkářský insert šetří čas, udržuje pořádek a navrch díky němu hra v krabičce vypadá hezky. 

Kdo ho vyrábí? 

Krásné, barevně sladěné inserty pro nás tiskne Myší doupě. To je obchůdek pro rozmazlování deskovek, kde si můžete pořídit spoustu 3D vychytávek ke hrám (mističky, věže na házení kostek, krabičky, inserty do her, držáky karet apod.). Tisknou na českých strojích od Průši, navíc vše z českých atestovaných materiálů z kukuřičného, bramborového či třtinového škrobu. Ve velkých průmyslových kompostárnách se tyto materiály během několika týdnů přemění na kvalitní biomasu a humus. A rozloží se i na domácím hnojišti na vaší zahrádce, jen by to zabralo o dost víc času. 

 Videa, recenze a tak:

  • K Ponorce nabízíme ofiko insert (vložka/pořadač přímo od nás ke hře Ponorka), recenzi na něj udělal náš oblíbený youtuber Pod víkem