Hmyzáci (Hive) přistáli ve skladu. Můžete nakupovat!

Insert do Startupů

Novinka
99 Kč
Máme opravdu skladem

Insert do Startupů je na míru vytvořený a vytištěný na 3D tiskárně. Díky němu si v krabičce pohodlně uspořádáte jednotlivé herní komponenty a úklid a příprava hry vám půjde rychleji. V krabičce navíc udržíte pořádek, aniž byste se trápili tím, jak velké množství herních prvků poskládat. S naším insertem to bude hračka. Navíc je barevně sladěný se samotnou hrou. Při hře můžete insert vyndat z krabičky a brát si z něj jen to, co potřebujete. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co je insert?

Organizér nebo vložka do krabice s hrou. Deskoherní insert může být papírový, plastový, pěnový, z překližky nebo třeba vytištěný na 3D tiskárně, jaký nabízíme my.  

K čemu je dobrý?

Když máte ve hře dobrý insert už z výroby, další nepotřebujete. Pokud je ale v krabičce vše naházené hala bala, je občas náročnější všechno do ní vrátit. Taky příprava hry a vysypání všech komponent na stůl vás zbytečně obírá o čas. S insertem jde všechno snáz – při hraní ho jen vyndáte na stůl a berete si z něj to, co nezbytně potřebujete. Insert tedy šetří čas, udržuje pořádek v krabičce a hra díky němu působí opravdu hezky. 

Kdo ho vyrábí? 

Krásné, barevně sladěné inserty nám tiskne Myší doupě. To je obchůdek pro rozmazlování deskovek, kde si můžete pořídit spoustu 3D udělátek k hrám (mističky, věže na házení kostek, krabičky, inserty do her, držáky karet apod.). Je to česká firma, vyrábějící na českých tiskárnách od Průši a z českých atestovaných materiálů. S takovými značkami se rádi spojujeme. Všechny inserty k deskovkám od japonského vydavatelství Oink Games pro nás stvořili na míru a s naší testovací pomocí. 

Recenze, videa a tak:

Říše her napsala recenzi na insert ke Startupům.

Náš oblíbený youtuber Pod víkem udělal videotest insertu ke Startupům. Mrkněte, jak jsme dopadli.