Insert do Startupů

Poslední kusy
139 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Insert do Startupů je na míru vytvořený a vytištěný na 3D tiskárně. Díky němu si v krabičce pohodlně uspořádáte jednotlivé herní komponenty a úklid a příprava hry vám půjde rychleji. V krabičce navíc udržíte pořádek, aniž byste se trápili tím, jak velké množství herních prvků poskládat. S naším insertem to bude hračka. Navíc je barevně sladěný se samotnou hrou. Při hře můžete insert vyndat z krabičky a brát si z něj jen to, co potřebujete. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co je insert?

Organizér nebo vložka do krabice s hrou. Deskoherní insert může být papírový, plastový, pěnový, z překližky nebo třeba vytištěný na 3D tiskárně, jaký nabízíme my.  

K čemu je dobrý?

Když máte ve hře dobrý insert už z výroby, další nepotřebujete. Pokud je ale v krabičce vše naházené hala bala, je občas náročnější všechno do ní vrátit. Taky příprava hry a vysypání všech komponent na stůl vás zbytečně obírá o čas. S insertem jde všechno snáz – při hraní ho jen vyndáte na stůl a berete si z něj to, co nezbytně potřebujete. Insert tedy šetří čas, udržuje pořádek v krabičce a hra díky němu působí opravdu hezky. 

Kdo ho vyrábí? 

Krásné, barevně sladěné inserty pro nás tiskne Myší doupě. To je obchůdek pro rozmazlování deskovek, kde si můžete pořídit spoustu 3D vychytávek ke hrám (mističky, věže na házení kostek, krabičky, inserty do her, držáky karet apod.). Tisknou na českých strojích od Průši, navíc vše z českých atestovaných materiálů z kukuřičného, bramborového či třtinového škrobu. Ve velkých průmyslových kompostárnách se tyto materiály během několika týdnů přemění na kvalitní biomasu a humus. A rozloží se i na domácím hnojišti na vaší zahrádce, jen by to zabralo o dost víc času. 

Recenze, videa a tak:

Říše her napsala recenzi na insert ke Startupům.

Náš oblíbený youtuber Pod víkem udělal videotest insertu ke Startupům. Mrkněte, jak jsme dopadli.