Párty hra Čeština 2.0

990 Kč –30 % 690 Kč
Jen do vyprodání posledních kousků

Párty hra Čeština 2.0 je naše originální hra (délka hry: 15-20 minut, počet hráčů: 3-8, věk: 15+). Hra vznikla podle online slovníku Čeština 2.0 plného novotvarů a slangu. Řvoused, sexblomba, lízánky, memopauza, alzaheimer, kontokorentiér, travoltáž, pochovatel, nánotechnologie, bartizán. Zábava ostrá jak chilli paprička. Pravidla nemusíte číst, hru pochopíte podle našeho videa.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objevujte novotvary a bavte se češtinou

Čvančary, neonarcista, hra o trůny, hroštěnka, vadína, aplišukace, kazilol, knižmo, haranténa, švejk news, prochlastinace. Tato a další parádní nová česká slova najdete v párty hře Čeština 2.0. Je to naše originální hra pro dospělé (i ty dospívající). Prostě od středoškoláků dál. 

Jak se hraje

Hráči se v každém kole snaží zapůsobit na soudce. Cílem je pobavit ho přiložením nejlepší karty se slovy k jeho soudcovské kartě (ta obsahuje různé hlášky, ilustrace nebo doplňovačky). Specifická je situace, kdy naopak soudce předvádí některé nové slovo a ostatní hráči musí nejrychleji uhodnout, o které jde. Vítěz každého kola bere vyloženou soudcovskou kartu, a jakmile jich některý z hráčů posbírá pět, vyhrává celou hru. Role soudce přechází v každém kole na nového hráče, a tím se mění i strategie hry – jednou tak musíte pobavit Pepu a v dalším kole se zase trefit do vkusu někomu jinému. 

Ve hře je celkem 300 karet se slovy a jejich definicemi, k tomu 99 soudcovských karet. Pravidla jsou jednoduchá, abyste mohli začít okamžitě hrát. Potřebujete 3 až 8 hráčů, se kterými sáhnete buď po delší hodinové verzi, nebo kratší, zhruba 20minutové rychlovce. Návod jsme vymazlili tak, aby byl dobře čitelný, pochopitelný a vizuálně přehledný, díky čemuž si můžete zahrát nejen doma na párty, ale třeba i v hospodě (až je jednou zase otevřou).

Vyrobeno v Česku. S láskou k češtině

Karty, návod i krabice jsou vyrobeny v Česku. Všechny karty jsou z originálního karetního kartonu opatřeného speciálním lakem, aby déle vydržely, neprosvítaly a měly správný skluz.  

Párty hra Čeština 2.0 vznikla na základech online slovníku Čeština 2.0, který založil Martin (jedna Kavka z naší rodinné značky 4 Kavky) a podle kterého už jsme v nakladatelství Jan Melvil Publishing vydali knihu Hacknutá čeština a pro Televizi Seznam natočili 32dílný pořad Hacknutá čeština. Celou hru jsme stvořili s láskou k češtině a doufáme, že vás bude bavit stejně jako nás během zhruba ročního testování s nejrůznějšími partami kamarádů, rodinných příslušníků a známých.  

 

Mrkněte na naše video, jak se hra hraje

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení