Hmyzáci (Hive) přistáli ve skladu. Můžete nakupovat!

Turboprší

450 Kč
Chystáme dotisk
Položka byla vyprodána…

Turboprší Honzy Vodičky je parádní postřehovka pro 2–5 hráčů od pěti let. Jedna partie trvá jen pár minut, ale zavaří se vám u ní závity. Turboprší je trochu splašený brácha normálního prší. Hrají v něm ale všichni najednou a na více odhazovacích balíčků. Kdo se jako první zbaví všech svých karet, vyhrává. A jde se na novou partii!

Detailní informace

Detailní popis produktu

TURBOPRŠÍ

Umíte prší? Tak umíte i Turboprší. Odhazujete v něm podle podobných pravidel (kartu na kartu se stejným číslem nebo symbolem), ale pozor – hrají všichni najednou a odhazují hned na několik balíčků. Vyhrává ten, kdo se jako první zbaví všech karet. Čeká vás zábavná turbodivočina, ve které je nejdůležitější postřeh a rychlý úsudek. Turboprší je univerzální hra, kterou si užije celá rodina – od školních prcků i větších dětí přes rodiče až po babičky a dědy. Turboprší rozvíjí postřeh, motoriku, podporuje rychlé rozlišení čísel a počtu symbolů na kartě. 

Podrobné video s pravidly a třemi ukázkovými hrami:

Info o hře

  • Počet hráčů: 2–5 
  • Věk: 6+ (jde o doporučený věk, ale máme potvrzeno, že ji zvládnou i předškoláci)
  • Délka: 15 minut na jednu turbopartii

Turboprší obsahuje:

  • 80 hracích karet (z originálního karetního kartonu – karty neprosvítají, víc vydrží a mají správný skluz při míchání)
  • podrobný návod
  • turbopravidla (jedna karta obsahuje stručně vysvětlená pravidla, abyste po první hře už nemuseli koukat do velkého návodu)

Ve 4 Kavkách bereme Turboprší jako důležitý krok na naší cestě k rodinnému deskovkářství. Je to původní česká hra Honzy Vodičky, jednoho z nejvydávanějších tuzemských autorů, se kterým jsme se potkali na začátku roku 2021 při rozhovoru pro náš newsletter zaměřený hlavně na deskovky a deskohraní.

20210923_109

Honza má na kontě skoro dvacítku her, a proto si hodně ceníme toho, že nám jako malému deskohernímu vydavatelství věřil a šel do toho s námi. Turboprším naše spolupráce rozhodně nekončí – k vydání připravujeme i další Honzovy hry.

 

241659366_432814941506281_3536543109543496310_n

Autor hry Turboprší Honza Vodička

RECENZE, VIDEA A TAK: