Turboprší

Tip Bestseller
450 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Turboprší Honzy Vodičky je parádní postřehovka pro 2–5 hráčů od pěti let. Jedna partie trvá jen pár minut, ale zavaří se vám u ní závity. Turboprší je trochu splašený brácha normálního prší. Hrají v něm ale všichni najednou a na více odhazovacích balíčků. Kdo se jako první zbaví všech svých karet, vyhrává. A jde se na novou partii!

Detailní informace

Detailní popis produktu

TURBOPRŠÍ

Umíte prší? Tak umíte i Turboprší. Odhazujete v něm podle podobných pravidel (kartu na kartu se stejným číslem nebo symbolem), ale pozor – hrají všichni najednou a odhazují hned na několik balíčků. Vyhrává ten, kdo se jako první zbaví všech karet. Čeká vás zábavná turbodivočina, ve které je nejdůležitější postřeh a rychlý úsudek. Turboprší je univerzální hra, kterou si užije celá rodina – od školních prcků i větších dětí přes rodiče až po babičky a dědy. Turboprší rozvíjí postřeh, motoriku, podporuje rychlé rozlišení čísel a počtu symbolů na kartě. 

Podrobné video s pravidly a třemi ukázkovými hrami:

Info o hře

  • Počet hráčů: 2–5 
  • Věk: 6+ (jde o doporučený věk, ale máme potvrzeno, že ji zvládnou i předškoláci)
  • Délka: 15 minut na jednu turbopartii

Turboprší obsahuje:

  • 80 hracích karet (z originálního karetního kartonu – karty neprosvítají, víc vydrží a mají správný skluz při míchání)
  • podrobný návod
  • turbopravidla (jedna karta obsahuje stručně vysvětlená pravidla, abyste po první hře už nemuseli koukat do velkého návodu)

Ve 4 Kavkách bereme Turboprší jako důležitý krok na naší cestě k rodinnému deskovkářství. Je to původní česká hra Honzy Vodičky, jednoho z nejvydávanějších tuzemských autorů, se kterým jsme se potkali na začátku roku 2021 při rozhovoru pro náš newsletter zaměřený hlavně na deskovky a deskohraní.

20210923_109

Honza má na kontě skoro dvacítku her, a proto si hodně ceníme toho, že nám jako malému deskohernímu vydavatelství věřil a šel do toho s námi. Turboprším naše spolupráce rozhodně nekončí – k vydání připravujeme i další Honzovy hry.

 

241659366_432814941506281_3536543109543496310_n

Autor hry Turboprší Honza Vodička

RECENZE, VIDEA A TAK:

TC (time code) 08:24 - 12:16:  Startupy, Cirkus, Ponorka, Turboprší, Retrohraní

  • Říše her napsala srovnávací recenzi na vylepšenou dotištěnou verzi Turborprší 2.0