Jedním slovem

Perfektní slovní hra i pro menší děti, které teprve začínají psát. Pokud vás baví Krycí jména, tohle je podle nás varianta pro děti. Baví ale i coby kvalitní párty hra dospěláky. Děti ji v létě hrály samy celou naši dovolenou. Ve hře hledáte slovní nápovědy. Jde taky o kooperativní rodinnou párty hru. Všichni hrají společně, aby dosáhli co nejlepšího skóre. Na každé kolo si vytáhnete z balíčku 13 karet a z nich se snažíte uhádnout co nejvíc. Všech třináct je super, pod šest nic moc.

unnamed (3) 

Princip hry Jedním slovem je jednoduchý. V každém kole jeden hráč hádá, vytáhne si kartu se slovy, postaví ji čelem od sebe do stojánku tak, aby na ni neviděl, a řekne číslo od jedničky do pěti. Tím určí, jaké slovo budou ostatní napovídat. Ti na své stojánky napíší smazatelnými fixami jednoslovné nápovědy. Nesmí se dívat, co píšou ostatní – po dopsání se vyřadí shodné nápovědy a zůstanou jen ty originální, které nikoho jiného nenapadly.

Mimochodem, hru Jedním slovem si můžete koupit v našem e-shopu.

Jedním slovem

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení