Virus 3 - Halloween

 Virus_3_4

Virus 3 - Halloween

Je tu Halloween. Netopýři létají v amoku pod stropy nemocničních pokojů. Po chodbách se prohánějí krvežíznivá monstra a budí hrůzu u personálu i pacientů. Bude to nezapomenutelná noc. Přidejte tyto strašlivé karty do Viru 1 a 2, čeká vás napínavá hra!

  • stále to zůstává stejné: počet hráčů: 2-6 hráčů, čas: 20 minut, věk: 8+ 

Virus_3_2

Obsah: 12 nových karet + 1 prázdná + 2 karty návodu

  • 1 zmutovaný orgán
  • 2 transplantace vetřelce
  • 4 barevní zloději (1 zelený, 1 modrý, 1 žlutý, 1 červený)
  • 2 neúspěšné experimenty
  • 1 výměna těla
  • 1 lest nebo léčba
  • 1 fantom

Dvě karty návodu jsme si počeštili za pomoci lihových fixů (tlusté bílé a tenké černé)

Virus_3_3

BAREVNÍ ZLODĚJI 

Jakou barvu má zloděj, takovou barvu orgánu smíte někomu ukradnout (smíte krást zdravé, očkované, nakažené i imunizované orgány). Stále však platí, že nesmíte vyložit dva orgány stejné barvy.  

TRANSPLANTACE VETŘELCE 

Vyměňte jakékoli dva orgány mezi kterýmikoli dvěma hráči (smíte měnit různé barvy a měněné orgány smí být zdravé, nakažené, očkované i imunizované). Stále platí, že nikdo nesmí mít nakonec vyložené dva orgány stejné barvy. 

FANTOM 

Vyměňte kartu “fantom” za horní kartu z odhazovacího balíčku. Získanou kartu smíte odehrát nebo si ji nechat v ruce.  

NEÚSPĚŠNÝ EXPERIMENT 

Tuto kartu smíte zahrát jen na infikovaný nebo očkovaný orgán. Určete, zda bude karta fungovat jako virus, nebo jako lék, a zvolte si i jeho barvu. Může vyléčit virus, neutralizovat vakcínu, zničit orgán či imunizovat orgán. 

LEST NEBO LÉČBA 

Dejte kartu jinému hráči na jeho vyložené orgány. Tento hráč nemůže vyhrát hru, dokud má kartu “lest nebo léčka” u sebe. Pokud se jí bude chtít zbavit, musí vyléčit, očkovat nebo imunizovat orgán jiného hráče a poté mu na něj kartu “lest nebo léčka” dát. 

VÝMĚNA TĚLA 

Při hraní této karty si vyberte levou nebo pravou stranu. Všichni hráči pak všechny své vyložené karty (tělo) předají hráči po levici nebo po pravici. 

ZMUTOVANÝ ORGÁN 

Odhoďte kterýkoli váš orgán (včetně všeho, co na něm leží) a nahraďte ho zmutovaným orgánem. Počítá se jako sedmý orgán (má oranžovou barvu). Lze na něj pokládat jen duhové karty a samozřejmě na něj smíte použít akční karty (karty ošetření).

Virus_3_1