Yellow Bright Business Idea Tutorial Youtube Thumbnail

Co bychom vám poradili koupit letos pod stromeček? Máme pár tipů. Her v Česku vychází ročně asi 300. A to mluvíme jen o češtině. Jenže takových, po kterých jdeme my, zdaleka není tolik, takže jich většinu stíháme probrat a najít ty pravé. 

Jaká jsou naše kritéria výběru deskovek? Chceme moderní deskovky, které jsou jednoduché, rychlé, malé, hezké a chytré. Do tohoto výběru jsme zařadili jen hry, které vyšly letos. U takových je velká pravděpodobnost, že ten, komu je koupíte k Vánocům, je ještě nebude mít. 

Z vlastní zahrádky:

 

Odjinud:

Yellow Bright Business Idea Tutorial Youtube Thumbnail-6

 

Mix všeho možného, na co nechceme zapomenout

Jsou i jiné hry, které letos nevyšly, ale byly dotištěny, které vyšly, ale ještě jsme je nehráli, nebo jsou moc velké. Ale přesto je chceme doporučit. Vyšel Karak II – ještě jsme nehráli, ale pro všechny karakmatky a karakotce je to nutnost. Albi dotisklo Pirátské kostky, Dino zas skvělou Sequenci, Mindok Toulavé věže, po kterých se loňské Vánoce zaprášilo. Ty jsme hráli a zamilovali se, fakt boží hra. Na naše poměry už velká, ale není složitá. Natočili jsme k ní videonávod, takže se nemusíte trápit luštěním tištěných pravidel. No, a poslední velkou hrou, která je super, je Azul – letos vyšla čokoládová verze Azul: Mistři čokolády. No a my letos dotiskli redesignovanou verzi Turboprší v menší krabičce. 

Yellow Bright Business Idea Tutorial Youtube Thumbnail-5_1

 

Kdybyste chtěli mít kompletní přehled všeho, co letos vyšlo nebo ještě vyjde, najdete ho třeba zde.